Druk toreb

Techniki których używamy w produkcji opisane są poniżej.
Sitodruk jest najbardziej popularną techniką wykonywania nadruków na odzieży, można stosować ją na wielu rodzajach materiałów, takich jak: tkaniny, bawełna, dzianiny, a także drewno czy tworzywa sztuczne. Zastosowanie bardzo wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje, że nadruki są odporne między innymi na promieniowanie UV, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy pranie.Dzięki dużej ilości farb możliwe jest uzyskanie niezwykle wyrazistych i w pełni nasyconych barw. Wykonanie nadruku za pomocą sita możliwe jest zarówno na powierzchniach płaskich jak i cylindrycznych. Jest to jedna z najtańszych technik wykonania wydruku, zalecana przy wydrukach wysokonakładowych.
Sitodruk
Sublimacja (druk sublimacyjny) – technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji. Wydruk (CMYK) wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym. Tym sposobem wykonuje się nadruki na tkaninach poliestrowych. Ta technika druku jest bardzo często wykorzystywana w branży reklamowej do wykonywania skomplikowanych i wielokolorowych nadruków. Nadruk jest gładki i bardzo trwały.
Sublimacja
Oto przykładowe nadruki na torbach.

Zobacz sam jak wyglądają nadruki na torbach tego typu.

Znajdziesz nas w sieci pod przeróżnymi hasłami:

torby bawełniane, torby ekologiczne, sublimacja łódź, nadruki łódź, torby reklamowe, torby bawełniane z nadrukiem, sitodruk łódź, torebki reklamowe, torby bawełniane łódź, torby bawełniane z napisami, torby bawełniane bez nadruku, torby bawełniane producent, torby bawełniane hurt, kolorowe torby reklamowe, ekotorby, torby ekologiczne na zakupy, torby bawełniane allegro, torby ze splotu płóciennego, torby z drelichu, torby z panamy, listonoszki, worki, torby z dnem, torby z dnem i bokami, torby z klapą, torby z długim uchem, torby z krótkim uchem, torby z przeszyciami, torby z logiem, projektowanie toreb, kreator toreb, wycena torebek, wzory torebek, gramatura toreb, tanie torby bawełniane, ekskluzywne torby bawełniane, nadruk na torby łódź, gdzie mogę kupić zwykłą torbę bawełnianą, producent toreb bawełnianych, wysoka jakość toreb bawełnianych, pewny dostawca toreb bawełnianych, torba bawełniana do nadruku, mała torba bawełniana, torby z nadrukiem