Kreator torebek

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć swój indywidualny projekt torebki, zapraszamy do użycia naszego Kreatora, dostępnego po kliknięciu na poniższy przycisk.

Zaprojektuj swoją torbę

Natomiast, jeśli masz problemy z obsługą naszego kreatora torebek to dobrze trafiłeś. W tym artykule postaramy się dokładnie punkt po punkcie wyjaśnić mechanikę naszego kreatora. Pomocne mogą okazać się również grafiki zamieszczone poniżej.Jak widzisz nasz kreator składa się z kilku modułów. Jednak skupić się musimy tylko na 4 najważniejszych punktach.Za pomocą kursora myszy wskazujemy na interesujący nas model.Jeśli zakończyliśmy krok pierwszy możemy przejść do następnego czyli wyboru tkaniny dla danego wzoru torebki.Określenie koloru dla wybranego modelu i tkaniny torebki to punkt następny.Korzystając z logotypów i grafik znajdujących się na Twoim dysku twardym wskaż która z nich będzie znajdowała się na wybranej przez Ciebie torebce. W tym celu wybieraj grafikę z rozszeżeniem GIF, JPG oraz PNG. Inne formaty są niedopuszczalne.Stwórz swoją unikalną torbę wybierając dokładne miejsce na swoje logo. Załadowaną grafikę zobaczysz w polach edycji. Tu, w obrębie danego pola możesz dowolnie przesuwać i rozciągać swój logotyp. Każda torebka ma swój front oraz rewers. Dlatego przesyłając nam próbkę możemy dokładnie się zaznajomić z Twoim projektem.Ostatnim punktem jest wypełnienie formularza. Podając swój e-mail zgadzasz się na wysłanie stworzonego chwilę wcześniej projektu. Podgląd projektu otrzymasz wraz z szczegółowym opisem produktu w postaci pliku PDF. W polu dodatkowe informacje możesz wypisać dodatkowego uwagi odnośnie Twojego projektu.

Brawo! Właśnie udało ci się stworzyć Twój własny unikalny projekt. Gratulacje!

Jeśli jesteś już gotowy, aby rozpocząć swój indywidualny projekt torebki, zapraszamy do użycia naszego Kreatora, dostępnego po kliknięciu na poniższy przycisk.

Zaprojektuj swoją torbę


Tagi: Projektowanie toreb, stwórz swoją torbę bawełnianą
Znajdziesz nas w sieci pod przeróżnymi hasłami:

torby bawełniane, torby ekologiczne, sublimacja łódź, nadruki łódź, torby reklamowe, torby bawełniane z nadrukiem, sitodruk łódź, torebki reklamowe, torby bawełniane łódź, torby bawełniane z napisami, torby bawełniane bez nadruku, torby bawełniane producent, torby bawełniane hurt, kolorowe torby reklamowe, ekotorby, torby ekologiczne na zakupy, torby bawełniane allegro, torby ze splotu płóciennego, torby z drelichu, torby z panamy, listonoszki, worki, torby z dnem, torby z dnem i bokami, torby z klapą, torby z długim uchem, torby z krótkim uchem, torby z przeszyciami, torby z logiem, projektowanie toreb, kreator toreb, wycena torebek, wzory torebek, gramatura toreb, tanie torby bawełniane, ekskluzywne torby bawełniane, nadruk na torby łódź, gdzie mogę kupić zwykłą torbę bawełnianą, producent toreb bawełnianych, wysoka jakość toreb bawełnianych, pewny dostawca toreb bawełnianych, torba bawełniana do nadruku, mała torba bawełniana, torby z nadrukiem